Domarfördelning 2017

DOMARFÖRDELNING LÖRDAG:

Stéphanie Serraï MCO Grupp 7, NFO Grupp 6, BEN n 24, BML Grupp 1, BSH a, c, fs 11, n 23, n 24, Kategori III: Klass 18, DÄREFTER ABYKLUBBEN SPECIAL

Donatella Mastrangelo MCO Grupp 4, Grupp 5, SIB Grupp 1, Grupp 8, Grupp 9, BSH e, a 25, BUR b, c, KOR , OCI n 24, Kategori I: Klass 15b

Fabio Brambilla
(Suvi Svensk Elev) ABY o, p, CRX Grupp 2, Grupp 4, Grupp 7, Grupp 8, DRX Grupp 3, Grupp 4, Grupp 8, OSH w 61, b, ns, a 24, SIA b, b 21

Alexey Schukin NFO Grupp 8, SIB Grupp 5, PER w 62, a, f 02 21 62, RAG g, n 04, g 04 21, SBI b, c, c 21, Kategori II: Klass 15a

Charles Spijker SIB Grupp 3, ABY n, OSH n, SIA c 21, f 21, SOM n, SPH Grupp 2, Kategori III: Klass 15b

Malin Sundqvist EXO d 24, a 03, a 01 21 62, PER d, n 03, d 02 62, n 02 21 62, RAG a 03, g 03, a 04, SBI n, a, g, h, MCO Grupp 2, Grupp 6, NFO Grupp 1, Grupp 2, Grupp 7, Kategori V: Klass 15b

Hannah Jensen
& Parallell bedömning hos Sara Moroni
MCO Grupp 1, Grupp 3, NFO Grupp 3, Grupp 5, Grupp 9, SIB Grupp 6

Elin Hoffner BSH w 62, ns 11, a 24, d 22, g 03, BUR n, d, OCI a 24, b 24, ABY a, DRX Grupp 5, Grupp 7, OSH n 24, n 03, d 03 24, RUS , SIA f, b 03, SOM ns, SPH Grupp 1, Kategori III: Klass 15a, Kategori V: Klass 15a

Mats Askett SIB Grupp 4, Grupp 7, PER n, n 02 62, e 01 62, ns 03, RAG n 03, SBI d, f, n 21, Kategori I: Klass 15a

Irene Eek Magnusson SIB Grupp 2, MCO Grupp 8, Grupp 9, NEM Grupp 1, NFO Grupp 4, HCS f 09, f 09 24, n 24, n 25, ns 09, ns 24, Kategori I: Klass 18, Kategori II: Klass 15b, 18
_________________________________________________

DOMARFÖRDELNING SÖNDAG:
Stéphanie Serraï MCO Grupp 2, Grupp 5, NFO Grupp 1, Grupp 5, BSH n, a, d, ns 11, g 03, BUR b, c, d, OCI a 24, bs 24, HCS f 09 24, n 24, ns 24, Kategori III: Klass 15a

Donatella Mastrangelo
& Parallell bedömning hos Sara Moroni
MCO Grupp 7, Grupp 9, NEM Grupp 1, NFO Grupp 2, Grupp 8, Grupp 9

Fabio Brambilla SIB Grupp 4, MCO Grupp 3, BEN n 24, BSH w 62, n 24, d 22, d 24, BUR n, KOR

Alexey Schukin
(Suvi Svensk Elev) ABY n, CRX Grupp 2, Grupp 4, Grupp 8, OSH w 61, ns, n 24, a 24, n 03, g 03, PEB Grupp 1, SIA f, b 21, c 21, b 03, SOM n, SPH Grupp 1

Charles Spijker MCO Grupp 6, SIB Grupp 2, Grupp 6, ABY a, DRX Grupp 3, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, OSH d 03 24, RUS , SIA b, Kategori I: Klass 15b, Kategori III: Klass 18, Kategori IV: Klass 18

Malin Sundqvist PER w 62, n, a, n 01 62, n 02 62, ns 03, RAG n 04, SBI n 21, NFO Grupp 4, Kategori I: Klass 15a

Hannah Jensen MCO Grupp 8, SIB Grupp 5, Grupp 7, EXO d 24, a 03, a 01 21 62, PER d, n 02 21 62, f 02 21 62, RAG n 03, a 03, g 03, a 04, SBI f, c 21,

Elin Hoffner BML Grupp 1, BSH c, e, fs 11, f 24, BUR a, OCI n 24, ABY o, p, DRX Grupp 1, Grupp 2, Grupp 4, Grupp 9, OSH n, b, SIA w 67, f 21, Kategori III: Klass 15b

Mats Askett SIB Grupp 1, Grupp 3, Grupp 9, PER n 03, d 02 62, RAG g, n 04 21, SBI n, a, c, g, b 21, Kategori II: Klass 15b

Irene Eek Magnusson MCO Grupp 1, Grupp 4, NFO Grupp 3, Grupp 6, Grupp 7, SIB Grupp 8, HCL d 09 22, Kategori II: Klass 15a, 18, Kategori V: Klass 15a