Domarfördelning Lör och Sön

Domarfördelningen 12-13 Maj 2018

 

Domarfördelning – lördag 12 maj 2018

  • Luigi Comorio
    LPL Grupp 5, MCO Grupp 2, Grupp 9, SIB Grupp 1, Grupp 4, CRX Grupp 4, Grupp 5, DRX Grupp 7, Grupp 8, OSH w 64, n, a, d 22, f 24, n 02 21, Kategori 2: Klass 18, Kategori 4: Klass 15b
  • Yan Roca Folch
    MCO Grupp 6, Grupp 7, NFO Grupp 2, SIB Grupp 7, BEN n 22, n 24 33, BSH b, e, f, ns 11, KBL Grupp 2, Kategori 2: Klass 15a, Kategori 3: Klass 18
  • Anne Veland
    ABY n, OSH b, a 24, c 24, n 03 24, PEB Grupp 3, SIA w 67, b, f 21, Kategori 3: Klass 15a, Kategori 4: Klass 18 Karl Preiss ABY p, CRX Grupp 2, OLH j 03, OSH n 24, d 24, SIA n, d, d 21, d 03, SOM n, o, HCS d 03 22, f 09, n 09, ns 09
  • Sirpa Lindelöf
    BEN n 24, n 24 32, BSH a, n 24, e 03, BUR b, d, ABY a, o, SOM a, ns
  • Zvezdan Memedov
    PER w 62, e, f 22, a 01 62, a 03 22, d 03 22, RAG a, g, a 04, SBI a, c 21, MCO Grupp 5, Grupp 8, SIB Grupp 2, Grupp 8, Kategori 1: Klass 15a
  • Mats Askett
    PER n, d, f 02 21 62, RAG n, a 03, h 03, f 03 21, n 04, SBI n, g, NEM Grupp 1, NFO Grupp 4, SIB Grupp 3
  • Eva Porat
    EXO a 22, a 03, RAG b, n 03, SBI b, c, n 21, a 21, b 21, MCO Grupp 1, Grupp 4, NFO Grupp 1, Grupp 3, Grupp 6, Grupp 9, Kategori 1: Klass 15b
  • Ulrika Eriksson
    BLH f 03, BSH c, b 24, f 24, BUR c, f, g, h, EUR f 22, KBL Grupp 1, OCI b 24, o 24, CRX Grupp 1, Grupp 6, DRX Grupp 2, Grupp 3, Grupp 6, OSH n 25, RUS , SIA f, n 21, b 21, SPH Grupp 1, Grupp 2, Grupp 5, Kategori 4: Klass 15a, Kategori HUSKATT: Klass 15a, 15b
  • Lene Glem
    MCO Grupp 3, NFO Grupp 5, Grupp 7, Grupp 8, SIB Grupp 5, Grupp 6, Kategori 2: Klass 15b

 

 

Domarfördelning – söndag 13 maj 2018

  • Luigi Comorio
    BEN n 22, n 24, BSH n 24, EUR f 22, OCI b 24, o 24, bs 24, DRX Grupp 1, Grupp 2, Grupp 4, Grupp 6, JBT Grupp 1, OSH n 25, a 24, n 03 24, SIA b, f, n 21, HCS d 03 22, n 09, Kategori 3: Klass 18
  • Yan Roca Folch
    EXO a 22, n 03, PER d, e, f 22, a 03 23, d 03 22, g 03 22, RAG n, n 04, a 04, SBI b, n 21, a 21, c 21, ABY a, p, CRX Grupp 1, Grupp 6, OSH d 22, n 02 21, SIA f 21, SOM n, a, Kategori 1: Klass 15a, Kategori 4: Klass 18
  • Anne Veland
    MCO Grupp 6, Grupp 9, NFO Grupp 8, BLH n 33, BSH e, f, n 23, ns 22 64, d 03, f 02 62, BUR g, KBL Grupp 1, SRL Grupp 4
  • Karl Preiss MCO Grupp 2, Grupp 4, NEM Grupp 1, NFO Grupp 1, Grupp 3, Grupp 7, Grupp 9, SIB Grupp 1, Grupp 5, CRX Grupp 4, Grupp 5, DRX Grupp 3, Grupp 7, OSH w 64, a, b, c 24
  • Sirpa Lindelöf
    MCO Grupp 3, SIB Grupp 2, Grupp 8, CRX Grupp 2, DRX Grupp 8, OSH n 24, f 24, RUS , SIA d, b 21, d 03, HCL a 09 23, d 09 22, n 03 22, Kategori 4: Klass 15a
  • Zvezdan Memedov
    EXO f 22, a 03, a 03 24, RAG b, n 03, h 03, n 03 21, SBI n, c, b 21, NFO Grupp 2, SIB Grupp 6, Kategori 1: Klass 15b
  • Mats Askett MCO Grupp 8, NFO Grupp 5, Grupp 6, SIB Grupp 4, Kategori 2: Klass 15b, Kategori HUSKATT: Klass 15a
  • Eva Porat PER w 62, n, n 24, a 01 62, f 02 21 62, RAG a, g, a 03, f 03 21, SBI a, g, NFO Grupp 4, SIB Grupp 7
  • Ulrika Eriksson BEN n 24 33, BSH n, a, ns 11, b 24, BUR n, KBL Grupp 2, ABY n, o, OSH n, d 24, SIA d 21, SOM o, Kategori 3: Klass 15a, Kategori 4: Klass 15b
  • Lene Glem MCO Grupp 1, Grupp 5, Grupp 7, SIB Grupp 3, Kategori 2: Klass 15a, 18, Kategori HUSKATT: Klass 15b

 

Pdf finner ni via länk  dom 2018